VELIKA POBJEDA HOK DOMALJEVAC!!

Vijesti
U napetoj i uzbudljivoj utakmici ostvarili smo pobjedu 3:2 (16:25, 25:21, 26:28, 25:23, 15:11) protiv ekipe OK “Borac” Banja Luka koja je do ove utakmice držala prvo mjesto na tablici.
U početku utakmice gosti su se puno bolje snašli i uvjerljivo slavili u prvom setu, ali se u drugom setu ekipa Domaljevca budi i pokazuje nije velika razlika u kvaliteti između ove dvije momčadi. Treći set je naša ekipa većinu vremena imala prednost ali se na samom kraju seta desio pad koncentracije i ekipa Borca je to iskoristila te dobila taj set na razliku. Igrači Domaljevca nisu dozvolili da ih to izbaci iz ritma nego su nastavili s dobrom igrom i uz pomoć publike slavili su u četvrtom i petom setu, te došli do jako bitne pobjede.
U idućem kolu očekuje nas gostovanje u Bijeljini protiv OK “Radnika” koji trenutno imaju 4 boda više od nas. Nakon te utakmice slijedi kratka pauza te priprema za drugi dio sezone.