HOK DOMALJEVAC NA PRAGU FINALA!!

Domaljevac-Šamac Posavina Sport i Zdravlje

Vikend je bio u znaku velikog uspjeha odbojkaša Domaljevca koji su na pragu povijesnog uspjeha i plasmana u finale doigravanja za prvaka BiH. U prvoj utakmici polufinala play offa, Domaljevac je na gostovanju u B.Luci protiv ekipe Borca, zabilježio sigurnu pobjedu 3:0. Nakon odlične i izjednačene igre u sva tri seta u kojim su obje ekipe vodile žestoku borbu za svaki poen, odbojkaši Domaljevca su iskazali bolju kvalitetu, posebno u prikupljanju završnih odlučujućih poena. Sva tri seta su završila pobjedom HOK Domaljevca 25:21. Odbojkaši Domaljevca su još jednom odličnom predstavom potvrdili kako klubovi iz malih sredina, mogu postići rezultate koji su često nedostižni i za mnogo jače klubove iz velikih sredina. Nakon pobjede u B.Luci u klubu nema velike euforije, jer smatraju kako je ovo tek prvo poluvrijeme na putu do zadatog cilja. Sve misli igrača i uprave kluba okrenute se uzvratnom susretu koji se igra u subotu u sportskoj dvorani u Orašju. Odbojkaši Domaljevca predvođeni trenerom Zlatkom Ivićem, su uvjereni kako imaju snagu i kvalitetu da izbjegnu treći susret i prolaz u finale izbore kroz dvije utakmice. Subotnji uzvratni susret ljubitelji odbojke će imati prigodu da prate putem klupske FB stranice!!

Može biti slika sljedećeg: u zatvorenom